statystyki

wtorek, 12 lutego 2013

wózek ....

Dziś byłam na zakupach w sklepie medycznym , wybrałam materac przeciwodleżynowy ... już czas na taki krok ponieważ Alusi na kostce pojawiła się mała odleżyna, co bardzo mnie martwi :( mam straszne wyrzuty że to moja wina ... staram się aby Alusia nie leżała tylko na plecach obracam ją na boki , na brzuszek   ... co dziennie trzymam ja w pozycji siedzącej przez około 2 godzin , z przerwami bo jest to dla niej wysiłek a jednak nie udało się!!! ... Nasza pielęgniarka tłumaczyła mi że, to nie moja wina, że Alusia ma "marmurkową " cerę ,wynika to ze złego krążenia i będzie miała tendencję do odleżyn .... dla tego więc kupiliśmy materac , jutro odwiedzę aptekę aby kupić maści ... będę wcierać w najbardziej narażone miejsca i masować ....                                                                              

Następny zakup to wózek już wybraliśmy "GEMINI "

jak go zobaczyłam to aż się mi oczy " zaświeciły " .... spełnia  wszystkie oczekiwania , będzie bardzo wygodny dla mojej księżniczki :) ... i cena też jest całkiem przystępna ... Na szczęście dzięki ludziom dobrej woli którzy wpłacali pieniądze na sub-knto mogę pozwolić sobie na taki zakup :) ... więc byle do wiosny !!!
Już tak bardzo tęsknię za spacerami a w tym wózku Alusi będzie wygodnie a ja nie będę się bała że ucieka jej główka na boki i że krzywi sobie kręgosłup .                                                                                                              Po powrocie do domu radość z zakupów nie trwała długo ... już tak mam   .... dopada mnie myśl , że przecież to powinno być inaczej , że powinnam właśnie kupować wózek ale dla lalek a Alicja powinna wozić swoją ulubioną laleczkę .... ale tak nie jest !!!!  Już tak długo choruję lecz nie sposób się do tego przyzwyczaić mając przed oczami taki obraz :             


2 komentarze:

  1. Kasieńka... odgoń złe myśli... nie możemy się dołować :)
    Buziaki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu jesteś najlepszą mamą dla Alusi i musisz być silna :)

    OdpowiedzUsuń