statystyki

poniedziałek, 14 stycznia 2013

koncert

Zdjęcie: Podczas IV koncertu "Dzieci Dzieciom" w którym z dedykacją dla ciężko chorej Alicji wystąpili uczniowie szkoły muzycznej Ludmiły Bas, zebrano 1571,60 zł. Cały dochód zasili konto przeznaczone na leczenie Ali.
Pięknie dziękujemy załodze MCK Sokół, pani Ludmile i jej podopiecznym oraz paniom Anastazji Plechta i Katarzynie Citak, które wspólnie z uczniami  klasy 2d Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu w ramach projektu "Jak pomagać innym" zabrały 110 zł dla Alicji. Dziękujemy 2d za kolędę! Relacja na stronie: http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/grali-i-spiewali-dla-alicji-uzbierali-ponad-1-5-tys-zl,42586#!prettyPhoto    Podczas IV koncertu "Dzieci Dzieciom" w którym z dedykacją dla ciężko chorej Alicji wystąpili uczniowie szkoły muzycznej Ludmiły Bas, zebrano 1571,60 zł. Cały dochód zasili konto przeznaczone na leczenie Ali.
Pięknie dziękujemy załodze MCK Sokół, pani Ludmile i jej podopiecznym oraz paniom Anastazji Plechta i Katarzynie Citak, które wspólnie z uczniami klasy 2d Gimnazjum nr 5 w Nowym Sączu w ramach projektu "Jak pomagać innym" zabrały 110 zł dla Alicji. Dziękujemy 2d za kolędę! Relacja na stronie:http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/grali-i-spiewali-dla-alicji-uzbierali-ponad-1-5-tys-zl,42586#!prettyPhoto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz